Login  Hasło 
Zapomniałeś hasła? | Zarejestruj się!
Sprawdź czy temat już istnieje: 
Jeśli nie, dodaj nowy temat (na dole strony).
zdrowie.flink.pl / Forum Zdrowie / ciężkie oddychanie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Wiadomość
Anonim
# Posted: 31 Lip 2010 14:54
Odpowiedz 

Mam 21 lat, nie palę nie piję więc dlaczego mam takie problemy:(:( Pozdrawiam wszystkich

Alicja0852
# Posted: 31 Lip 2010 18:40
Odpowiedz 

ja mam podobnie tyle że ja nie mogę oddychać przez nos. nie wiem czym to jest spowodowanie, ale mam wrażenie jakbym miała katar, ale go nie mam. a poza tym nie moge złapać pełnego oddechu. czy to coś poważnego? z jakim lekarzem powinnam się skonsultowac w razie czego?? byłabym wdzięczna za wszelką pomoc.

Jerzy
Użytkownik
# Posted: 31 Lip 2010 19:54 - Edytowany przez: Jerzy
Odpowiedz 

Anonim, może masz astmę, albo to pozostałość po jakiejś chorobie z dzieciństwa? Jest też taka choroba POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), która dotyczy głównie palaczy, ale też może być związane z zanieczyszczeniami powietrza czy uwarunkowaniami genetycznymi..

Alicja prawie zawsze najpierw kontaktuje się z lekarzem rodzinnym, a jeśli zajdzie potrzeba z pulmunologiem (specjalista od układu oddechowego, oskrzela, płuca), laryngologiem (uszy, nos, zatoki, gardło), alergologiem (od alergii). A jeśli masz takie objawy, to Twój ból głowy z innego posta może być powiązany np. z zapaleniem zatok.

Alicja0852
# Posted: 31 Lip 2010 20:10
Odpowiedz 

Problem w tym że jak miałam torbiel jajnika to lekarz rodzinny kazał mi połknąć tabletki rozkurczowe. Dopiero jak ból nasilił się do takiego stopnia, że o mało co nie zemdlałam, zostałam skierowana do szpitala. Dużo czytałam w internecie na temat tych bólów głowy i dusznościach ale na każdej stronie piszą co innego i z tego względu obawiam się że lekarz nie powie mi nic nowego.

Anonim
# Posted: 5 Sier 2010 13:08
Odpowiedz 

Jerzy więc najpierw powinnam zgłosić się do lekarza rodzinnego?? Nie ma takiego dnia żebym mogła normalnie oddychać. Zauważyłam że jak się zdenerwuję to bardzo ciężko mi się oddycha.

czarek
# Posted: 15 Mar 2011 23:53
Odpowiedz 

mam tez problem ciężko mi się oddycha mam łagodne nadciśnienie chce nabrac ale nie mogę jak by płuca się wyłaczyły jestem ciągle zmęczony słaby ciągle bym spał tak jak by podczas tego ataku serce słabło zdarzyło mi się to kilka razy ale teraz ostatnio dośc często oczy mi sie ciągle zamykają nie wiem co to może być i co robić

czorrt
# Posted: 22 Mar 2011 20:16
Odpowiedz 

Nie ja np.nie pale,pare lat juz uprawiam sport,a teraz nie moge ,bo nie moge oddychac,zle mi sie biega,moj mozg jedt niedotleniony i przez co jestem bardzo spiaca............Bylam u lekarki i ona powiedziala,ze to jest spowodowan stresem,powiedziala ze ta rura przez ktora sie oddycha;)w momencie stresu zweza sie i czlowiek nie dostaje powietrza.

domidd
# Posted: 29 Sier 2011 12:48
Odpowiedz 

ciężko oddycham co mam robić?

Tedy
Użytkownik
# Posted: 1 Wrz 2011 22:37
Odpowiedz 

A wy palicie .?ze tak siię słabo wam ooddycha . ?

Najlepszy miałem oddech jak sobie zapaliłem . Teraz nie palę, bo zmądrzałem na starsze lata , ale oddech mam ten sam .
Na powyżej zadawane pytania odnoszące się do problemu z oddychaniem jest najczęściej prozaiczna odpowiedź ; idź do lekarza.

O tym , to wie każdy. Natomiast forum jest od tego , aby wspólnie podyskutować o przyczynach i jak taki problem rozwiązać.
Ponadto ,co innego są kłopoty z oddychaniem w młodym wieku ,a co innego w podeszłym wieku ,gdzie osoba chodzi o lasce.O tym też trzeba poinformować.
W większości przypadkach można się domyślać , że są to osoby młode , chodzące do szkół, niedospane z różnych przyczyn. Do tego dochodzi brak ruchu i aktywnego trybu życia ,przesiadywanie przed TV i komputerem.
W każdym bądź razie więcej ruchu młode Panie , spacery , przebywanie poza domem "na powietrzu" itp.

Anonim
# Posted: 15 Mar 2012 17:14
Odpowiedz 

mi sie ciezko oddycha a lekarze mpwia ze to na tle nerwowym moze i tak byc ale ja sie niedenerwuje ja juz niewiem co ja mam zrobic pomuzcie mi ja ja mam 12 lat dopiero jestem zbyt mloda

Anonim
# Posted: 3 Lip 2012 11:24
Odpowiedz 

tak pale i ciezko mi sie oddycha chyba papierosy odstawie. prosze o odpowiedz jak i gdzie z tym isc. [email protected]

ma
# Posted: 26 Lip 2012 00:30
Odpowiedz 

istnieje wiele czynników, które mogą powodować "ciężki oddech" z autopsji wiem, że często odbywa się to na tle nerwowym. Dodatkowo: palenie czynne i BIERNE. zła postawa ciała. Zanieczyszczenie środowiska oraz alergia.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Link do obrazka  Link do strony 

» Login  » Hasło 
Możesz podać tylko login bez hasła - nie ma konieczności rejestracji.
Login tymczasowy nie może być taki jak zarejestrowanego już użytkownika.

Pytania i odpowiedzi są pisane przez wszystkich użytkowników i nie są weryfikowane!
Pamietaj by przed zastosowaniem się do rad użytkowników, skosultować je z Twoim lekarzem. Tylko badania i wywiad lekarski poparty historią choroby są podstawą do leczenia.
Wygenerowane przez simple bulletin board miniBB™ © 2001-2014

Twój portal
zajrzyj na forum

1. Zapisz się na magazyn
  2. Forum zdrowie
  3. Zasugeruj temat
  4. Opinie o stronie

Zdrowie i medycyna
Archiwum artykułów

1. Aktywność fizyczna
  2. Alergia
  3. Alergiczne zapalenie spojówek
  4. Anemia
  5. Anoreksja
  6. Artroskopia
  7. Astma oskrzelowa
  8. Badanie krwi
  9. Biegunka
  10. Bolesne miesiączkowanie
  11. Ból gardła
  12. Bóle brzucha
  13. Bóle głowy
  14. Bóle karku
  15. Bulimia
  16. Chora wątroba
  17. Choroba lokomocyjna
  18. Choroba Wieńcowa
  19. Choroby jamy ustnej
  20. Choroby mężczyzn
  21. Chrapanie i bezdech senny
  22. Depresja
  23. Depresja sezonowa
  24. Dna moczanowa
  25. Gastroskopia
  26. Gorączka
  27. Grypa
  28. Grzybica stóp
  29. Hemoroidy
  30. Infekcje dróg oddechowych
  31. Infekcje układu moczowego
  32. Jak dbać o serce?
  33. Kamica żółciowa
  34. Kamienie nerkowe
  35. Kandydoza pochwy
  36. Kaszel
  37. Katar
  38. Katar alergiczny
  39. Krwawienie z nosa
  40. Łupież
  41. Łzawienie oczu
  42. Menopauza
  43. Miażdżyca
  44. Migrena
  45. Mononukleoza
  46. Nadciśnienie tętnicze
  47. Nadmierna senność
  48. Nadmierne pocenie
  49. Narkotyki u dziecka
  50. Nerwica
  51. Niedoczynność tarczycy
  52. Niedrożność jelit
  53. Nudności i wymioty
  54. Omdlenia
  55. Oparzenia słoneczne
  56. Opryszczka
  57. Osteoporoza
  58. Otyłość
  59. Owrzodzenia podudzi
  60. Padaczka
  61. Palenie
  62. Pierwsza pomoc
  63. Pierwsza pomoc w różnych przypadkach
  64. Pokrzywka
  65. Poślizgnięcia na lodzie
  66. Probiotyki
  67. Problemy z zaśnięciem
  68. Próchnica zębów
  69. Przerost migdałków
  70. Przerost prostaty
  71. Przykry zapach z ust
  72. Roztocze kurzu domowego
  73. Rwa kulszowa
  74. Stres
  75. Szczepienia ochronne
  76. Świnka
  77. Tanoreksja
  78. Trądzik
  79. Udar mózgu
  80. Ukąszenie żmii zygzakowatej
  81. Urazy głowy
  82. Witaminy
  83. Wrzody żołądka i dwunastnicy
  84. Wzdęcia brzucha
  85. Zaćma
  86. Zapalenie wyrostka robaczkowego
  87. Zapalenie ucha środkowego
  88. Zapalenie zatok
  89. Zaparcia
  90. Zawał serca
  91. Zawroty głowy
  92. Zdrowe stopy
  93. Zespół jelita drażliwego
  94. Zespół napięcia przedmiesiączkowego.
  95. Zespół suchego oka
  96. Zgaga
  97. Zwyrodnienia stawów
  98. Żylaki kończyn dolnych